Acute Snow Sports Snowboard Team zapira sezono s prvenstvom

Akut Snow Sports Snowboard Team je zaključil sezono s prvenstvom: AKUT Snow Sports Snowboard Team se je udeležil tekmovanj Turčije v Snowboard Championshipu, ki je potekalo v smučarskem centru Erzurum/Palandöken od 12. do 13. marca 2014, s 13 tekmovalci.

Tekmovanje pod pokroviteljstvom MEDICALPARK-VBG DENIZCILIK-PEGASUS AIRLINES, se je ekipa AKUT Snow Sports Snowboard Team udeležila tekmovanj turškega prvenstva v deskanju na snegu, ki so potekala v smučarskem centru Erzurum/Palandöken 12. in 13. marca 2014, s 13 tekmovalci. 1 zlato in 1 srebro v disciplini slalom v kategoriji mladinci dečki, 1 srebro in 1 bron v disciplini veliki slalom, 2 zlati v kategoriji mladinke slalom in veliki slalom, po 2 zlati v kategorijah otroci, 2 dekleta, veliki dečki in velike ženske, 12 vsak v disciplinah slalom in veliki slalom. AKUT Snow Sports Snowboard Team, ki je osvojil XNUMX medalj in skupno osvojil XNUMX medalj, se je na prvenstvu z zlatimi črkami zapisal kot ekipa, ki je osvojila največ medalj in prvenstev. AKUT Snowboard Team, katerega glavni trener je Slovenec Tomaž Bernik in pomočnika trenerja Memet in Çiçek Güney, je dal upanje za naslednjo sezono.