Acute Snow Sports Junior Ski Team na odru

Mala smučarska ekipa za akutni sneg na stopničkah: Mala smučarska ekipa za akutni sneg na stopničkah na odrskih tekmovanjih v Uludağu!

MEDICALPARK-VBG SHIPPING-Pegasus Airlines sponzorstvo dirke AKUTNA Snow Sports Junior Team, Bursa / Uludag potekalo v smučarskem središču v 7-8 marca 2014 zgodovino, Turčija majhen, da je sodelovala 190 športniki pridružil 12 športnike Point smučarskega tekmovanja. Mali slalom in veleslalom disciplina iz moške kategoriji Gold 2, 2 bronasti, deklica v slalomski disciplini, osvojila bronasto medaljo v kategoriji 1 AKUTNA malo Snow Sports Team, smučarsko prvenstvo v Turčiji je cilj prvenstvo.

Eren İŞÇİMENLER zlati slalom v kategoriji Moški moški, Erke BESLER bron, Eral BESLER zlati slalom, Eren İŞÇİMENLER bron, Fairy TÜFEKÇİ bronasta medalja v kategoriji deklet. S temi rezultati je AKUT ekipa osvojila 12 distribuirane 5 medalje, medtem ko je pokazala, da je bil 27-28 tudi samozavesten v finalnem prvenstvu, ki bo potekalo marca 2014.