Mednarodni pokal Sarıkamış se je končal

Končal se je mednarodni pokal Sarikamish: po turškem smučarskem pokalu so v Erzurumu zaključene dirke, v katerih je sodelovalo 10 športnikov iz 63 držav.

Turške smučarske zveze, ki je v Erzurumu sodelovala 10 športnikov iz 63 držav, se je končal "International Sarikamish Cup".

Drugi dan turnirja, organiziranega v smučarskem centru Palandöken, so potekale dirke v kategoriji slalom. Zadnji dan dirke, ko se je s težavo vpisal v stopnjo športnic pri ženskah Daşdemir iz Turčije Tugba, prvi Irem Leader, iranski športniki Foroughi Abai so bili tretji.

Pri moških je prvo mesto zasedel Hossein Shemshaki Saveh iz Irana, drugi je bil Grk Nikos Bonou, tretji pa iranski atlet Porya Shemshaki Saveh. Na slovesnosti v hotelu Xanadu je zveza podelila medalje zmagovalnim športnikom.

Turška smučarska zveza, generalna koordinatorka Omar anal, je v izjavi poudarila, da je Turčija v zadnjih dveh dneh tekmovanja dosegla velik uspeh pri moških pri ženskah.

Poudaril je, da se bo uspeh reprezentance povečal za vsako prehodno Analı.